canada goose männer  Ted Lindsay Jersey 
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/index.php:3) in /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/index.php:3) in /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/index.php:3) in /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Wykonawca Izolacji fundamentów i drenażu opaskowego, skuteczne rozwiązania - www.klimateo.pl -
Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Wykonawca Izolacji fundamentów i drenażu opaskowego, skuteczne rozwiązania - www.klimateo.pl

 

 

Problem z wilgocią ?.

 

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie drenaż opaskowy i izolacja fundamentów. Pozbądź się problemu raz na zawsze dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu. Sprawdź nasze referencje.

 

 

 

Certyfikowani Profesjonaliści

certyfikat wykonywania drenażu opaskowego i izolacji     

(kliknij w certyfikat aby powiększyć)

 

 

 


 

 

Problem wilgoci w budynku ?.

 
Występuje u Ciebie problem wilgoci w budynku, a może woda wdziera się do pomieszczeń zagłębionych w gruncie np. piwnic, garaży i innych ?. Grzyb atakuje Twój budynek i spędza Ci sen z powiek ?.
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie !.
 
Rozwiązanie, które proponujemy wymaga naszej fachowej i profesjonalnej wiedzy z zakresu technicznego i technologicznego. Bez naszych wykwalifikowanych projektantów, techników, geotechników i technologów wykonanie tego skutecznie jest niemożliwe. izolacja fundamentów - klimateo.pl
Rozwiązanie problemu wilgoci w budynkach jest bardzo trudne. To właściwe rozpoznanie przyczyny jest pierwszym i najważniejszym etapem. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie technologie jak i materiały niezbędne do skutecznego i profesjonalnego zabezpieczenia budynku.
 
Najważniejsze jest indywidualne podejście do problemu. Dzięki temu możemy dokładnie rozwiązać Twój problem w przeciwieństwie do firm, które stosują jedno rozwiązanie bez względu na występującą u Ciebie przyczynę.
 
 

A gdyby istniało takie rozwiązanie ?.

 
Na szczęście istnieje takie rozwiązanie, które jest skuteczne. To przeciwwilgociowa izolacja fundamentów i ścian pomieszczeń zagłębionych w gruncie. To dzięki izolacji fundamentów wyeliminujemy przyczynę wilgoci i pozbędziemy się problemu zawilgoconego i zagrzybionego budynku. Wilgoć, która dostaje się do fundamentów np. po przez nieszczelną izolację fundamentów lub jej brak jest bardzo groźna dla Twojego zdrowia, a także materiałów budowlanych.
 
 
Materiały budowlane posiadają w swojej strukturze kapilary, które powodują podciąganie wilgoci nawet do 2 m wzwyż. Kolejnym bardzo ważnym problemem jest fakt iż zawilgocony budynek ma bardzo małe właściwości termoizolacyjne. Przez to wzrastają nam koszta ogrzewania ponieważ budynek oziębiany jest przez wilgotne ściany
 
 
skuteczny drenaż opaskowy - klimateo.pl
Przyczyn takiego problemy jest wiele jednak aby dokładnie je określić skontaktuj się z nami aby dokonać oględzin przez Technika Klimateo.
 Izolacja fundamentów jest jedynym skutecznym i od lat stosowanym rozwiązaniem lecz cały czas udoskonalanym.
 
Gwarancja ?. Jako jedna z kilku firm w naszym kraju wydajemy pisemną gwarancję wraz z podpisaną umową wykonawczą. Świadczy to o naszym profesjonalnym wykonawstwie i skutecznych rozwiązaniach. Oprócz naszej gwarancji dodatkowo gwarancja producenta materiałów. Podpisując umowę masz "czarno na białym" określony zakres prac oraz swoje prawa i gwarancje !

 

 

 

 

 


 

 

Drenaż budynku i terenu

 

Głównym zadaniem drenażu opaskowego jest przeciwdziałanie zawilgoceniu ścian budynku narażonego na oddziaływanie wody z terenu wokół podziemnych części budynku. Drenaż stosowany jest również do osuszania działki otaczającej budynek.
Aby system był skuteczny, musi być zaprojektowany jako swoista zamknięta opaska, która obejmuje wszystkie ściany stykające się z ziemią.
Zasada działania drenażu opaskowego jest skomplikowana dlatego też należy zlecić wykonanie systemu profesjonalnym firmą aby uniknąć zbędnych kosztów ze względu na źle wykonany drenaż. W celu usunięcia nadmiaru wody wokół budynku należy umożliwić jej dostęp do rury drenarskiej. Następnie woda musi dostać się do wnętrza rury i swobodnie w niej przemieszczać, co jest warunkiem sprawnego funkcjonowania całego systemu.
 
Drenaż opaskowy budynku najlepiej wykonawć podczas budowy budynku na etapie fundamentów.
Bardzo często inwestorzy nie wykonują badań geotechnicznych w celu określenia wód gruntowych. Jest to powodem późniejszego zalewania budynku poprzez wody gruntowe panujące w tym obszarze. osuszanie fundamentów - klimateo.pl

Jeśli jednak drenaż nie był planowany i wykonany podczas budowy, a budynke zostaje zawilgocony z powodu napływu wód gruntowych należy niezwłocznie wykonać system drenażowy.  Dzięki szybkiej reakcji, nie dopuścimy do większego zawilgocenia budynku oraz pozdbędziemy się tego problemu na zawszę. 
 
Często przy budowie budynku wody gruntowe nie są na tyle wysokie aby powodowały zawilgocenie budynku, jednak po kilku lub kilkudziesięciu latach woda pojawia się na posadzkach. Jako lider w oferowanych usługach posiadamy opatentowany system drenażu wewnętrznego, który odprowadza wodę dostającą się pod budynek, w przeciwieństwie do drenażu opaskowego, który też stosujemy lecz nie do każdej przyczyny.
Woda dostająca się pod budynke często ma wysokie ciśnienie i powoduje pękanie posadzki. Opatentowany drenaż wewnętrzny posiada specjalne studzienki oraz powłoki i membrany filtrujące jedynie wodę. Tak więc nie ma mozliwości aby grunt znajdujący się pod budynkiem został wypłukany przez wodę gruntową.
System ten zapobiega dostawaniu się wody gruntowej do budynku jednocześniej pozbywamy się zawilgocenia.
Aby zapewnić 100 % odwodnienie budynku w takim przypadku najlepiej wykonać drenaż opaskowy, który odbiera wodę gruntową z boku budynku oraz na wysokości ław fundamentowych, a także drenaż wewnętrzny który odbiera wodę znajdującą się poniżej ław fundamentowych

 

 

Uzyskaj więcej informacji

Zadzwoń

+48 509 81 87 15

 

Drugą formą przeciwwilgociowej ochrony murów znajdujących się poniżej poziomu gruntu jest pionowa izolacja fundamentów. Najczęściej składa się ona z kilku warstw rożnych materiałów o odmiennych właściwościach, układanych na ścianie w odpowiedniej kolejności. Zadaniem izolacji pionowej jest ochrona ścian przed agresywnym działaniem wód infiltrujących. Musi on stanowić barierę o niższej przepuszczalności niż otaczające utwory glebowe co powoduje, że woda wnika wgłąb ziemi zamiast do wnętrza budynku. Warunkiem sprawnego działania tego typu izolacji jest odpowiedni odbiór spływającej wody. Może on być realizowany przez drenaż lub odpowiednio przepuszczalne i chłonne głębsze warstwy gruntu.

 

 

Z czego składa się pionowa izolacja fundamentów?

 

Prawidłowe wykonanie najczęściej stosowanej i polecanej przez nas technologii wymaga przeprowadzenia szeregu robót. W pierwszej kolejności fundament zostaje odsłonięty i oczyszczony z luźnych elementów starej zaprawy, skruszonych elementów cegieł i bloczków betonowych, korzeni okolicznych roślin i innych obcych elementów. Następnie, w zależności od potrzeb nanoszony jest preparat grzybobójczy i uzupełnione zostają ubytki muru. Tak przygotowana powierzchnia jest gruntowana i dokładnie, kilkukrotnie pokrywana warstwą masy bitumicznej. Jest to substancja tworząca po zaschnięciu stałą barierę hydrofobową wnikającą w zewnętrzną warstwę fundamentu. Przykrywana jest ona warstwą styroduru o grubości dobranej w zależności od funkcji pomieszczeń znajdujących się za izolowaną ścianą. Styrodur, czyli styropian esktrudowany jest materiałem pełniącym funkcję izolacji termicznej o znacznie obniżonej pochłanialności wody i zwiększonej wytrzymałości mechanicznej. Na koniec tak wykonana izolacja pionowa zabezpieczana jest na całej powierzchni folią kubełkową powodującą szybki spływ wody po powierzchni i umożliwiającej wentylację i "oddychanie" ściany fundamentowej.

 

Izolację pionową można również wykonać stosując iniekcję krystaliczną®. Ze względu jednak na na duże powierzchnie ścian fundamentowych metodę tę stosuje się tylko w określonych sytuacjach.

 
Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free
Colton Parayko Womens Jersey canada goose online shop