canada goose männer  Ted Lindsay Jersey 
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/index.php:3) in /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/index.php:3) in /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/index.php:3) in /home/klimate1/domains/klimateo.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Osuszanie zabytków - klimateo.pl -
Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free

Osuszanie zabytków

 
Osuszanie budowli z wilgoci podciąganej z gruntu na skutek braku izolacji poziomej w budynkach nie podpiwniczonych oraz braku izolacji zarówno poziomej jak i pionowej w budynkach podpiwniczonych pozostaje najważniejszym problemem technicznym podczas prac remontowych obiektów zabytkowych.
 
Osuszanie budowli jest także niezbędne do stworzenia prawidłowych warunków bytowych w budynku.
Zawilgocone mury budynku są bardzo niebezpieczne dla konstrukcji, materiałów z których jest zbudowany, a także człowieka.
 
Wilgoć powoduje choroby reumatyczne, alergie, nieżyty górnych dróg oddechowych, choroby nowotworowe.
Kolejnym skutkiem w chronologicznym ciągu jest powstawanie grzybów i pleśni które
powodują o wiele poważniejsze choroby i schorzenia niż sama wilgoć, a tym samym niszczą materiał budowlany.
 
Firma Klimateo jest Liderem osuszanie budynków, odgrzybiania, ozonowania, a także izolacji przeciwwilgociowych, iniekcji krystalicznych i drenaży.
Posiadamy zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany personel dzięki któremu  nie boimy się stawić czoła nawet największym zleceniom z zakresu naszej działalności. Swoje usługi kierujemy do budowli zabytkowych.
Dzięki Iniekcji Krystalicznej ®  oraz urządzeniom osuszającym jesteśmy w  stanie wykonać zlecenie szybko i ingerencji w konstrukcję budynku, a tym samym pozostawiamy go bez zmian wizualnych i konstrukcyjnych.
 
Zaletą naszej firmy jest również stosowanie od wewnątrz wysokowydajnych urządzeń osuszających całą kubaturę budynku i pomieszczeń co jest iście Profesjonalnym podejściem do osuszania budowli zabytkowych.
Dzięki połączeniu Iniekcji Krystalicznej ® i wysokowydajnych urządzeń osuszających jesteśmy w stanie  szybko wykonać izolację zapobiegającą podciąganiu wilgoci i usunąć skutki braku izolacji jakimi są zawilgocone mury, a w ich następstwie grzyby i pleśnie.
 
Technologia iniekcji krystalicznej ma wiele zalet - jest zdecydowanie najlepszą i najtańszą technologią izolowania budowli zabytkowych stosowaną w Polsce, jest ekologiczna, bardzo prosta w stosowaniu, a przede wszystkich w 100% skuteczna na co wskazuje gwarancja. Do wytwarzania blokady przeciwwilgociowej stosuje się mineralne preparaty całkowicie wytwarzane w Polsce i z polskich surowców, daje tym lepsze efekty im bardziej mur jest zawilgocony. Dlatego też przed iniekcją dodatkowo nawilża się otwory iniekcyjne w murze. Wytworzona blokada przeciwwilgociowa typu mineralnego , wykorzystująca do tego celu unikalne zjawisko samoorganizacji kryształów, jest praktycznie bezterminowo trwała.
Technologię iniekcji krystalicznej można stosować do wytwarzania izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej od wnętrza obiektów bez odkopywania murów zewnętrznych.
 

Uzyskaj więcej informacji
Zadzwoń
+48 509 81 87 15

 

 
Please update your Flash Player to view content.
 QUBER - get it free
Colton Parayko Womens Jersey canada goose online shop